Kiedyś pionierem był ktoś, kto pierwszy ulepszał jakąś dziedzinę życia. Dziś pionierem jest też innowator, pomysłodawca i start-upowiec. Tak jak Szymon Bazan gość CreativeMorningsWRO.

Akcja – reakcja. Pomysł – działanie. Tak działa pionier. Szybko. Bez zbędnych słów, angażując się w 100% w działanie. Sam. Nie ma czasu do stracenia, bo chce być pierwszy. Musi. Żeby pokazać innym, że się da, że wszystko jest możliwe. Garść szaleństwa, mnóstwo pasji i pójście pod prąd. Działanie wbrew ogólnej opinii, kroczenie za głosem serca i tym samym tworzenie produktów i usług – z początku niedocenianych – rewolucjonizujących zarówno całe branże, jak i styl życia każdego człowieka.

About the speaker

Szymon Bazan jest ciekawy, niepokorny, pomysłowy. Wymyślił coś, co było zarazem nowatorskie, praktyczne i dotyczyło tysięcy, o ile nie milionów ludzi stawiających swoje pierwsze kroki na rynku pracy. W swoich działaniach skupił się więc na branży employer brandingowej i wymyślił wirtualne targi pracy – mające pomóc w szukaniu zatrudnienia młodym i zdolnym. Bo jak sam mówi: „W czasach, kiedy obserwujemy rynek pracownika, warto zadbać o dobrą reputację i popularność firmy, tak aby potrafiła przyciągnąć i zatrzymać największe talenty. Poprzez wirtualne targi pracy rozwiązujemy problemy związane z dojazdem, brakiem czasu czy koniecznością fizycznej obecności na takim evencie, które mogłyby uniemożliwić uczestnictwo w nich. użytkownik może się zalogować z każdego miejsca – z uczelni, pracy czy tramwaju. My zaś w ten sposób pomagamy pracodawcom wybrać tych najlepszych potencjalnych pracowników”.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.