About

Cześć,

jesteśmy jedynym miastem w Polsce, które organizuje CreativeMornings. Zapraszamy Was na kreatywne piątkowe spotkania dla każdego. Przy porannym śniadaniu i kawie będziecie mieli okazję poznać interesujących ludzi, którzy podzielą się z Wami swoją pasją i wiedzą. Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziecie na naszym Facebooku.

Jeśli chcesz razem z nami budować społeczność CreativeMornings we Wrocławiu, możesz nam pomóc przy organizowaniu wydarzeń. Przyjmiemy do naszego zespołu każdą osobę, która ma chęci do działania. Dla każdego znajdziemy zajęcie. Chętnie zaprzyjaźnimy się z osobami, które uwielbiają robić fotoreportaże z wydarzeń lub nagrywać wszystko czujnym okiem kamery. Nagłośnienie naszego gościa specjalnego jest też bardzo ważne. Chcemy, żeby wszyscy uczestnicy wydarzenia usłyszeli interesujące opowieści. Potrzebujemy też wsparcia tłumaczy, którzy sprawią, że nasze treści będą inspirować ludzi na całym świecie.

Jesteśmy też otwarci na wszelkie inne propozycje. Jeśli macie pomysł na to, jak możecie nam pomóc w ten czy inny sposób – dajcie nam o sobie znać.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

Jeśli chcecie dołączyć do grona naszych parterów, zapraszamy do zakładki Sponsorzy.

Do zobaczenia!

Team