About the speaker

Grzegorz Bral – reżyser teatralny, nauczyciel Techniki Koordynacji i aktor. Dyrektor artystyczny szkoły aktorstwa w Londynie (www.bralschool.com). Współzałożyciel i dyrektor artystyczny Teatru Pieśń Kozła (www.piesnkozla.pl), prezes Stowarzyszenia Kultury Teatralnej Pieśń Kozła, dyrektor artystyczny Brave Festival – Against Cultural Exile (www.bravefestival.pl), prezes organizacji charytatywnej Rokpa Polska.

Działalność edukacyjna jest również bardzo ważnym aspektem działalności zawodowej Brala. Wraz z zespołem Teatru Pieśń Kozła, stworzył unikatową metodę szkolenia aktorskiego, która nazywa się Techniką Koordynacji. Technika ta zainspirowała wielu artystów. Jego działalność edukacyjna oraz coroczne warsztaty przyciągają aktorów i reżyserów z całego świata. W Wielkiej Brytanii, siedem z piętnastu szkół teatralnych zawierało elementy Techniki Koordynacji w swoich programach.

Bral ma na swoim koncie organizację wielu warsztatów na całym świecie. Od 2012 roku uczył technikę dramy w ramach programu studiów magisterskich aktorskich prowadzonego przez Teatr Pieśń Kozła we współpracy z Manchester Metropolitan University. Siedzibą jego działalności edukacyjnej jest Bral School of Acting w Londynie.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.