Masato Yokoe o swojej pasji jaką jest zielona herbata.

Nasz gość jest ambasadorem japońskiej zielonej herbaty i jej wielkim smakoszem. Podczas spotkania opowiadał, jak ważna jest woda w procesie parzenia zielonej herbaty – jej smak, skład chemiczny i temperatura. Mieliśmy okazję spróbować dwóch gatunków zielonej herbaty oraz zobaczyć, jak ją prawidłowo zaparzyć, aby wydobyć najlepszy smak.

About the speaker

Masato Yokoe - shamisenista, Instruktor Zielonej Herbaty oraz Ambasador Japońskiej Zielonej Herbaty na Świecie 2019.

Naukę gry na shamisenie rozpoczął 17 lat temu. Instruktorem Zielonej Herbaty został w 2018, a w 2019 roku został wybrany Ambasadorem Japońskiej Zielonej Herbaty na Świecie przez Stowarzyszenie Instruktorów Japońskiej Zielonej Herbaty. Od 2018 mieszka na stałe w Polsce.

Podczas spotkania Masato opowie o tym, jaką wodę wybrać, by uzyskać jak najlepsze walory smakowe herbaty, a zatem – jak polubić i wprowadzić zieloną herbatę do swojej codziennej diety, korzystając z jej zdrowotnego wpływu na nasze ciało (m,in. wspomaganie metabolizmu i układu trawiennego, naturalny detox). Nasz gość zaprezentuje również, jak poprawnie zaparzyć zielona herbatę, aby wydobyć z niej wszystko, co najlepsze.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.