My name is Waldemar kasta and I consciously press restart button

Każdy wyznacza sobie w życiu jakieś cele. Inwestujemy czas w zdobywanie wiedzy, która i tak zostaje w naszych głowach tylko na chwilę.

Czy zatem jest istotne jak dużo się nauczymy?

Waldemar Kasta przywołując wystąpienie Briana Harringtona tłumaczy, że ważne jest, by umieć szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Właśnie te nagłe zmiany w życiu, które wymagają od nas zdobycia nowych umiejętności możemy nazywać RESTARTEM. Czasami ktoś przyciska guzik restart za nas, ale możemy też zrobić to sami. Dzięki temu możemy wyrwać się z męczącej pracy, toksycznego związku i zacząć realizować się na nowo. Jak przycisnąć guzik RESTART świadomie? Nasz prelegent opowie o kilku technikach opracowanych przez Priya Parker, które postanowił sprawdzić w swoim życiu.

Linki do wystąpień wspomnianych w wideo.

Brian Harrington

Priya Parker

About the speaker

Polski raper, wokalista oraz autor tekstów i piosenek. Założyciel formacji KASTA SQUAD i właściciel KASTA.CO. Wieloletni animator wydarzeń związanych z muzyką i kulturą HipHop. Współpracował między innymi z Donguralesko, Tede czy grupą Trzeci Wymiar. Zaangażowany był w kilkanaście albumów polskich raperów, ma też na koncie dwa krążki solowe. Oprócz kariery muzycznej pojawiał się również w telewizji w serialu “Galeria” oraz w programie MTV “Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”. Obecnie współpracuje z KSW.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.