Czy jesteś bezpieczny w swoim własnym domu? A w przestrzeni publicznej? Czy w ochronie najważniejszych wartości lepiej sprawdza się człowiek czy komputer?

Grzegorz Ćwiek skłonił nas do zastanowienia się nad własnym bezpieczeństwem, zarówno we własnym domu, jak i przestrzeni publicznej. Uświadomił, jak nieprzewidywalnym “elementem” systemu bezpieczeństwa jest człowiek i jego słabości. Skłonił do wzięcia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych.

About the speaker

Grzegorz Ćwiek to ceniony ekspert w zakresie bezpieczeństwa technicznego i organizacyjnego. Związany z rynkiem systemów bezpieczeństwa od ponad 20 lat. Wieloletni doradca wiodących w branży firm międzynarodowych oraz inwestorów polskich i zagranicznych. Autor i współautor wielu publikacji na temat zarządzania bezpieczeństwem technicznym, w tym pożarowym, komunikacją, odpornością organizacyjną i zarządzania ryzykiem.

Podczas spotkania opowie o „Złudnym poczuciu bezpieczeństwa”.

W pracy, szkole, kinie, teatrze, w obiektach sportowych, hotelach, restauracjach spędzamy w ciągu całego życia znacznie więcej czasu niż w domu. Gdzie czujemy się bezpieczniej? Czy elektroniczne systemy bezpieczeństwa są w stanie ochronić nasze życie i zdrowie kiedy przebywamy w budynkach użyteczności publicznej? Czy w ochronie najważniejszych wartości lepiej sprawdza się człowiek czy komputer? Co zapewnia bezpieczeństwo naprawdę, a co daje tylko fałszywe poczucie bezpieczeństwa, narażając nas i bliskich na utratę tego, co najważniejsze? Porozmawiajmy o tym, o czym nie mówi się zbyt często a powinno.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.