Q&A

About the speaker

Patrycja Obara – współwłaścicielka i trenerka głosu w Muzycznej Garderobie; menedżerka Cloud Theater – teatru w chmurze; wokalistka, autorka tekstów i współautorka muzyki w zespole The Tactopers. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych oraz szkolenia dla biznesu, w których muzykę (i muzykowanie) wykorzystuje do rozwijania umiejętności miękkich.

Patrycja jest dydaktyczką z pasji z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zaczynała karierę w 2001 roku jako lektorka języka angielskiego. W latach 2007-2016 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła autorskie zajęcia łączące dziedziny językoznawstwa i nauk o biznesie (między innymi marketing relacji, tożsamość i osobowość marki, pragmatyka językowa, przekład). W tym samym okresie współpracowała z magazynem Harvard Business Review Polska, dla którego tłumaczyła książki i artykuły. W 2016 roku zrezygnowała z kariery akademickiej, żeby zająć się muzyką i teatrem.

Patrycja przemawiała między innymi na konferencjach TEDxWroclaw, TEDx PolitechnikaWrocławska (oba wystąpienia poświęcone były edukacji) i Dream It Yourself na UWr (przemówienie ilustrowane muzyką na żywo), a także współprowadziła TEDxWroclaw Wonderland. Link: facebook.com/thetactopers facebook.com/cloudtheater facebook.com/mgarderoba

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.