Lost - Agata Czachórska

November 15, 8:30am - 10:00am CET. Hosted at Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze

part of a series on Lost


About the speaker

Pasjonatka zrównoważonego rozwoju, od lat związana z CSR. W IKEA od 2009 r.; zajmowała się m.in. wdrażaniem eko-standardów, kampaniami CRM i działalnością społeczną, współpracą z organizacjami pozarządowymi oraz procesem partycypacji i dialogu z mieszkańcami w inwestycjach komercyjnych. Obecnie kieruje projektem Circular IKEA Poland, skupiając się na innowacjach i rozwoju oferty cyrkularnych usług oraz aktywności, w tym na możliwościach przedłużania życia produktów wyposażenia domu oraz na modelu subskrypcji mebli.

Local partners

Additional details

UTRACONA równowaga planety – jak dizajn może pomóc ją odzyskać?

W jaki sposób dizajn może pomóc w ratowaniu planety? Czym jest koncepcja cyrkularnego wzornictwa wg IKEA i czy zasady cyrkularnego projektowania mają zastosowanie jedynie do produktów? Jak te zasady mogą Ci pomóc w codziennym życiu i wyborach bardziej przyjaznych planecie? Tego możesz dowiedzieć na kolejnym spotkaniu z cyklu CreativeMornings Wrocław x Aleja Bielany & IKEA Wrocław.

Jeśli chcesz zdobyć info w tym temacie, zapamiętaj, że widzimy się w piątek, 15 listopada, a gości nas Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze.

Zapisy na wydarzenie ruszają 11 listopada o godz. 11.00!