Kateřina and Lenka promote personal experience with design production and explain, why traditional manufacturing still matter a lot.

About the speaker

Studium na Fakultě designu a umění v Plzni dovedlo Kateřinu k Arts Managmentu na VŠE, aby pronikla do technik, jak umění a design prodávat. Pracuje v marketingu České spořitelny, miluje památky, jógu a ráda se zapojuje do veřejného dění. Ve svém rodném městě založila stranu Mladý hlas Řevnic. Společně s Lenkou se věnuje projektu Dovýroby, který vodí návštěvníky do zákulisí českých továren, manufaktur a uměleckých a výrobních ateliérů.

Lenka byla po studiu Designu na ZČU v Plzni u založení skupiny NALEJTO ceramic design. Prezentace vlastní porcelánové tvorby a atelierové práce vyústila v touhu zprostředkovat tento “malý umělecko designový rybníček” širší veřejnosti, a tak postupně vznikl projekt Dovýroby. Lenka působí jako obsahový specialista ve Sportisimu a ráda objevuje nová místa, často třeba trochu zaprášené industriální architektury. Občas o tom také napíše pár řádků.

Favorite quotes from this talk See all

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.