eco technology

About the speaker

Agnieszka Kozłowska – Korbicz

Radca Ministra, Szef programu GreenEvo, Ministerstwo Środowiska.

Ekonomistka, ukończyła studia magisterskie na kierunku marketing i zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie stale wzbogacała podczas pobytów za granicą. W Niemczech zajmowała się badaniem jakości i świadomości polskich marek za granicą. W Hiszpanii natomiast pracowała w sektorze automotive dla globalnej firmy kanadyjskiej i była odpowiedzialna za analizę rynku oraz możliwość wprowadzenia jej na rynek Europy Środkowo – Wschodniej.

Dwukrotnie współorganizowała konferencje w sprawie zmian klimatu. W roku 2008 pełniła funkcję Koordynatora ds. Działu Promocji i Informacji podczas Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu COP14, odpowiadając za koordynację promocji i informacji na temat Konferencji COP 14, kampanię edukacyjną „Zmień nawyki na dobre, Zmień klimat na lepszy” oraz „Partnership for Climate”. W roku 2013 objęła przewodnictwo nad Zespołem Logistycznym Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu COP19/CMP9.

Jest autorką i koordynatorką programu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. Program od roku 2009 ma na celu międzynarodowy transfer najlepszych polskich zielonych technologii, a także tworzenie platformy wymiany informacji i doświadczeń dla całego sektora zielonych innowacji. GreenEvo jest marką Ministerstw Środowiska, która gwarantuje, iż promowane technologie zostały gruntownie sprawdzone i są najlepszej jakości.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą, jej hobby to teatr tańca oraz sporty ekstremalne.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.