Моя хата не скраю: як відданість справі змінює людей

May 25, 8:30am - 10:00am EEST. Hosted at Простір

part of a series on Commitment


Local partners

Additional details

Час - це найдорожче, що в нас є і якщо ми вже присвячуємо його комусь чи чомусь - це означає, що нам це дуже важливо. Цього разу ми погоримо, як це присвятити свій час та енергію якійсь справі, особливо з суспільною користю. І наш ранковий гість Юрко Дідула зможе розкрити цю тему на 101 % зі ста.:) Адже він координатор проекту всеукраїнського волонтерського табору «Будуємо Україну разом», один з ініціаторів створення просторів “ВІЛЬна ХАта” та БУР Хата, довгий час навчався у Штатах і працював у міжнародному фонді NED.

Юрко - ідейник, який перетворює свої задуми в дії, йому вдається гуртувати сотні людей навколо добрих справ і будувати кращу країну для себе та інших. Це все звучить дуже круто і так воно і є, але це дуже важка щоденна праця. Тому разом з Юрком ми поговоримо про те:

 • - що саме спонукало до створення ініціативи і як все почалось
 • - як поширювався проект і де шукали людей: практичні поради і досвід
 • - як менеджити команду, яка на 80% не у Львові: tips & tricks

  Щоб досягти хороших результатів потрібно віддатися, захопитися і поринути у справу з головою, і важливо не втратити у цьому всьому себе і отримувати максимум кайфу від того, чим займаєшся. Тому на завершення Юрко поділиться своїм практичним досвідом, як балансувати і залишати час для себе, щоб уникати вигорання (спойлер: балансувати не вийде:))

  Як виглядатиме наша зустріч:

  • 8:00 - 8:30 - реєстрація, прокидання і кава
  • 8:30 - 9:00 - знайомство
  • 9:00 - 9:40 - відкриття, розмова з Юрком
  • 9:40 - 9:50 - завершення, щасливе спільне фото і теплі обійми на прощання:)

  Реєстрація є обов'язковою.