Invest - Joanna Pawlak

February 25, 8:30am - 10:00am CET. Hosted at wework

part of a series on Invest


About the speaker

Joanna Pawlak jest prezeską Fundacji CoderDojo Polska.

CoderDojo to ogólnoświatowy ruch działający w ponad 100 krajach. W Polsce Fundacja skupia unikalną w naszym kraju społeczność mentorów - wolontariuszy, zawodowo specjalistów z branży IT, a po godzinach pasjonatów programowania, robotyki, elektroniki, projektowania 3D i wielu innych dziedzin tej branży. Mentorzy CoderDojo w ramach wolontariatu, w swoim wolnym czasie i zupełnie za darmo, prowadzą bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży w całej Polsce przybliżając im nowe technologie. Co skłania wysoko opłacanych specjalistów do inwestowania swojego czasu w cudze dzieci? Dlaczego inwestują swoją długo zdobywaną wiedzę w przedsięwzięcie, które być może “zwróci się” za wiele lat? I dlaczego hasłem CoderDojo jest “Bądź fajny!”, a nie “Bądź mądry?”

Wpadnijcie posłuchać mrożącej krew w żyłach opowieści o “bombie”, z którą polscy młodociani hakerzy bez problemu przeszli przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku i innych strasznych opowieści o … bogactwie wynikającym z frajerskiego inwestowania. ;)

A w kuluarach Joanna obiecała powiedzieć w tajemnicy, dlaczego zgodziła się opowiedzieć w pewnym magazynie o swojej najgorszej inwestycji.

Local partners

Additional details

AGENDA:
8:30 - 9:00 rejestracja i poczęstunek
9:00 - 9:30 występ prelegenta
9:30 - 10:00 - pytania od publiczności