Maryana Romanyak on Justice

August 30, 8:30am - 10:00am EEST. Hosted at Простір

part of a series on Justice


Local partners

Additional details

Коли ми чуємо слово “справедливість”, дуже часто ми уявляємо юристів у чорних костюмах з білими комірцями, суд чи сeріал “Suits”:) На нашій зустрічі суддею виступлять медіа. Не так давно ми могли спостерігати і брати участь в кампанії Me Too, яка служить яскравим прикладом того, як медіа стають потужним інструментом у відновленні справедливості, рівності, допомагають почути історії, створити міцну спільноту і стати платформою для дії.

Нашою ранковою гостею вже 24-ої зустрічі (так-так нам вже 2 роки!) буде Мар’яна Романяк. Мар’яна – журналістка, теле-, радіоведуча, співзасновниця радіо “Сковорода”, першого українськомовного проєкту про мандри “Blog 360”, авторка програми “Теорія великого виклику” на 24 каналі та засновниця First Media School у Львові.

Будемо говорити про медіа і справедливість (і про несправедливість теж); не оминемо питання рівності в журналістиці і професійних цінностей; поговоримо про людей і їхні незвичайні історії, та дізнаємось, як перетворювати свої задуми в реальні проекти.

Сподіваємось, ви мали час для відновлення сил влітку і будете раді прийти до нас 30 серпня о 08.00 у Просторі (Парк Культури).

Ось як виглядає розклад:

 • 8:00 - 8:30 - реєстрація
 • 8:30 - 8:50 - нетворкінг
 • 8:50 - 9:00 - вступ+привітання
 • 9:00 - 9:40 - розмова з Мар'яною
 • 9:40 - 9:50 - завершення

   Партнери події: Простір, Книжковий ЛЕВ, БОЇМ. Гастромандри, Супкультура, Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Кондитерська Ром, Ice Cream Shop.

   Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.