Shaltmira

March 30, 8:00am - 10:00am EEST. Hosted at ŠMC / CAC

part of a series on Courage


About the speaker

Kovas dedikuotas drąsai. Tad ir kalbėsime apie drąsius reikalus.

Eglė Tamulytė - Shaltmira (g.1988) yra šiuolaikinė menininkė, kurios gyvenimas yra tikra Chaoso Magija. Shaltmiros meno laukas yra beprotiškai platus, visas pasaulis yra tarsi jos žaidimo aikštelė. Nuo jaunų dienų Shaltmira pradėjo savo žygį aplink pasaulį, spėjusi apkeliauti visą Europą, pasiekusi tiek Serbiją, tiek Meksiką, Kolumbiją, apkeliavusi Ameriką.

Jos darbus savo instagramo paskyroje publikavo pats Marilyn Manson, spausdino VICE žurnalas, o paskutinius performansus buvo galima išvysti ART BASEL Satellite Art Show Majamyje gruodį ir sausį Los Andžele UNUSUAL TUESDAY vykstančiuose renginiuose.

Shaltmira yra tattoo meistrė, filmų kūrėja, o šiuo metu su legendiniu muzikantu Michael Cashmore (Current 93, Nature and Organization) netgi įrašinėja savo albumą. Shaltmiros išpieštas sienas galime rasti nuo Bogotos tiltų iki New Yorko skvotų, Meksikos tattoo shop iki Šiaulių grožio salonų.

Ji leidžia zinus, piešia komiksus, leidžia savo marškinėlių kolekcijas. Shaltmira myli ir randa kalbą su visais, ją galima sutikti netgi mokyklose kalbant apie karjerą ir gyvenimą.

Shaltmira yra moteris karė, amazonė, Žalčių Karalienė. Lieuvoje Shaltmirą labiausiai išgarsino jos perpiešta Lietuvos Vyčio versija, Shaltmiros Herbas - Vytė. Shaltmiros menas yra nenuspėjamas ir provokuojantis, skatinantis apmąstyti esamus socialinius įvykius, bei susimąstyti apie gilesnes gyvenimo prasmes. Ji yra tarsi kometa, sukanti ratus aplink pasaulį ir nešanti šviesą į tamsiausius pasąmonės klodus. Shaltmiros menas yra daugiasluoksnis, multikultūrinis, drąsus ir su niekuo nesumaišomas. Tai paties gyvenimo šokis, įtraukiantis ir hipnotizuojantis.

Niekas nežino, koks bus kitas Shaltmiros žingsnis, tad visi nekantriai seka jos socialinių medijų paskyras, akylai stebėdami Shaltmiros ABRACADABRA!

Local partners

Additional details

8:00 we open the door 8:00 - 8:30 breakfast 8:30 speaker