Oleg Lukanyuk on Invest

February 21, 8:30am - 10:00am EET. Hosted at Копальня кави

part of a series on Invest


Local partners

Additional details

Прочитати книгу чи подивитись Netflix? Сходити на каву з друзями чи погортати стрічку у Facebook? Подорож чи нова машина? Кожне наше рішення - це інвестиція в наш розвиток, теперішнє і майбутнє, свідомо чи несвідомо, хочемо ми цього чи ні. Кожна з цих інвестицій окупляється у різній валюті - задоволенні, радості, знаннях, відчутті спокою, нових навичках, тощо.

Наш ранковий гість, Олег Луканюк, співвласник бренду “Ґушка” та “Юрашки” і ще кількох успішних бізнесів. Одного дня він вирішив зробити одну з найвигідніших інвестицій в своєму житті. Її окупність вимірюється не в грошах, а у миттях гармонії з собою. Ця інвестиція називається “Дідова хатчина” на околиці села Яворів, що на Косівщині, є місцем сили і відновлення серед гір, де кожен може насолодитись тишею і культурою гуцулів.

На нашій зустрічі з Oлегом поговоримо про життя до і після “Хатчини”, про пошук себе і страх (або його відсутність) кардинально поміняти свій звичний стиль життя, та про те, чому йому захотілось втекти у гори.

Ось як виглядатиме наша подія:

 • 8:00 - 8:30 - реєстрація
 • 8:30 - 8:50 - нетворкінг
 • 8:50 - 9:00 - вступ+привітання
 • 9:00 - 9:40 - розмова з Олегом
 • 9:40 - 9:50 - завершення

   Партнери події: Львівська копальня кави, Книжковий ЛЕВ, БОЇМ. Гастромандри, Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Кондитерська РОМ, Моря Продукти, Moodbag.

   Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.