About the speaker

Od 2008 roku dyrektor programowy Muzeum Erotyzmu, które w 2008 r. powołał do życia wspólnie z odpowiedzialną za jego stronę artystyczną - Aleksandrą Toborowicz (również na zdjęciu, fot. Edyta Dufaj). Muzeum Erotyzmu zostało nagrodzone m.in. srebrnym medalem European Design Awards 2009 oraz było finalistą Shorty Awards 2014 w kategorii Best Museum in Social Media.

Wydawca kalendarza Muzeum Erotyzmu.

Kurator Strefy EROart, czyli targowej wystawy sztuki erotycznej w ramach Międzynarodowego Festiwalu EROtrends 2014.

Uczy studentów (uczy się ze studentami) Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego zarządzania projektami kulturalnymi (m.in. Festiwal Kultury i Mediów Polikultura, którego tegoroczna edycja odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2014 na krakowskim Zabłociu), marketingu kultury oraz wykorzystania nowych mediów w zarządzaniu, a studentów Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej o społecznościach wirtualnych.

Doktorant Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w dziedzinie nauk humanistycznych, nauk o zarządzaniu, w tematyce promocji kultury i sztuki w mediach społecznościowych; autor licznych szkoleń i wystąpień związanych z wykorzystaniem mediów społecznościowych dla celów promocji instytucji kultury, NGO, jednostek administracyjnych i samorządu terytorialnego.

Przedsiębiorca i menadżer kultury - realizował projekty kulturalne, edukacyjne i marketingowe we współpracy m.in. z MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej, Teatrem Łaźnia Nowa, Międzynarodowym Festiwalem Teatralnym Boska Komedia, Teatrem Nowym w Krakowie, Teatrem Barakah w Krakowie, Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Ośrodkiem Brama Grodzka - Teatr NN w Lublinie, Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku, Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, Nowohuckim Centrum Kultury zarządzał pracami związanymi z powstaniem dwóch krakowskich murali - Mayamuralu w krakowskim Podgórzu i Audiomuralu w Nowej Hucie.

Autor publikacji naukowych i poradnikowych, prowadzi bloga, którego tematyką jest social media marketing kultury.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.