Przypadek, zmiana perspektywy i ludzie – cuda, w które warto uwierzyć.

Łukasz Słotwiński zdradza tajniki pracy w branży kreatywnej zachęcając nas, żebyśmy kierowali się w pracy (i życiu) wiarą w trzy cuda: przypadek, zmianę perspektywy i ludzi. Jak mówi nasz prelegent – projekt żyje własnym życiem, a twoją rolą jest się w niego wsłuchać, podążać za tym, co się wydarza – czasami zupełnie niespodziewanie. A wtedy być może ujawni się jakiś twój nowy talent.

About the speaker

Łukasz Słotwiński - creative director, projektant i reżyser. Członek Zarządu Polskiego Klubu Brandingu. Jest laureatem 20 nagród KTR Design (m. in. Złota za rebranding Heyah oraz za czołówkę serialu Belfer) oraz 2 Złotych PromaxBDA (w tym za najlepszy w Europie branding kanału dla Minimini+).

W latach 2011- 2018 dyrektor artystyczny Canal+ Polska, gdzie odpowiadał za kulturę wizualną kilkunastu marek własnych oraz marki parasolowej nc+.

Prowadził gościnne wykłady na ASP w Łodzi, Katowicach i Warszawie oraz na PJWSTK z zakresu swojej metody twórczej.

Prekursor broadcast designu w Polsce. Pracował dla takich marek jak T-Mobile, Heyah, Intelligo, Danone, PBP Bank, Fortis Bank, TNT Express. Projektant i współautor kampanii promującej Polskę w kilkunastu krajach Europy Chopin // Polska / The Course.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    A.nieciecka foto

    Podoba mi się opinia pana Łukasza - że prawdziwy talent ujawnia się wtedy, kiedy należy zareagować na niespodziewane zdarzenia - co wtedy zrobisz? czy zdecydujesz się zostać przy swoim pomimo porażki, czy będziesz potrafił zmienić decyzję, a może - zaufasz komuś, kto ma dobry pomysł.

    agnieszka nieciecka • July 19, 2019