Mów głośno o tym, co robisz dobrze, bo nikt nie zrobi tego lepiej.

Podczas tego spotkania Monika chwaliła się. I to dużo :) I zachęcała, żebyśmy robili to samo. Mówienie głośno o planach sprawia, że czujemy się odpowiedzialni za ich realizację wobec tych, którzy o nich usłyszeli. A potem pomaga rozkręcić biznes. Ale cisza też jest potrzebna - do tego, aby zająć się sobą, zatrzymać, odpocząć i nabrać sił.

About the speaker

Monika Żochowska, i jej wspólniczka Ewa Dudzic, w 2012 wyruszyły w podróż, która przyniosła im wiele cennych międzynarodowych nagród i nominacji, w tym “Glammies - Glamour 2015”, “Allure the Beauty Expert 2015”, “EY Entrepreneur of the year 2016”, “Technology Fast 50 2016 - Deloitte”, “Presidential Award 2016”. Innowacyjny produkt, jaki stworzyły - rękawiczkę do demakijażu GLOV, produkowany jest w Polsce i wysyłany do ponad 40 krajów na całym świecie. Na środkowym Wschodzie, w USA i we Francji GLOV jest bestsellerem. Także współpraca z Mario Dedivanovic'em, makijażystą Kim Kardashian-West’s, przyczyniła się do międzynarodowego sukcesu marki GLOV / https://glov.co/pl/.

Jeśli w niespełna 7 lat chcesz rozwinąć firmę od pomysłu do światowego sukcesu to zdecydowanie nie może być o Tobie i Twojej działalności cicho. Zapraszamy na spotkanie z kobietą, która poprzez brak ciszy na temat swojego pomysłu spełniła swoje marzenia i na pewno nie zamierza się na tym etapie zatrzymać.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

*Crickets* Sign in to add a comment.