Courage is to see the world burning and yet, burn together and learn everything about fire.

I see life as an event consisted of series of algorithms, therefore I am able to reprogramm my own reality. That what we call problems, are problems only if they have solutions. If there’s no solution - it is not a problem. If you want to find solution to the problem, you try different formulas to solve it, it is like math. If it doesn’t work, you try different way to solve it. If you stick to the one method and get the same result, you’re stuck. You must brake the pattern. The same with life events.

About the speaker

Kovas dedikuotas drąsai. Tad ir kalbėsime apie drąsius reikalus.

Eglė Tamulytė - Shaltmira (g.1988) yra šiuolaikinė menininkė, kurios gyvenimas yra tikra Chaoso Magija. Shaltmiros meno laukas yra beprotiškai platus, visas pasaulis yra tarsi jos žaidimo aikštelė. Nuo jaunų dienų Shaltmira pradėjo savo žygį aplink pasaulį, spėjusi apkeliauti visą Europą, pasiekusi tiek Serbiją, tiek Meksiką, Kolumbiją, apkeliavusi Ameriką.

Jos darbus savo instagramo paskyroje publikavo pats Marilyn Manson, spausdino VICE žurnalas, o paskutinius performansus buvo galima išvysti ART BASEL Satellite Art Show Majamyje gruodį ir sausį Los Andžele UNUSUAL TUESDAY vykstančiuose renginiuose.

Shaltmira yra tattoo meistrė, filmų kūrėja, o šiuo metu su legendiniu muzikantu Michael Cashmore (Current 93, Nature and Organization) netgi įrašinėja savo albumą. Shaltmiros išpieštas sienas galime rasti nuo Bogotos tiltų iki New Yorko skvotų, Meksikos tattoo shop iki Šiaulių grožio salonų.

Ji leidžia zinus, piešia komiksus, leidžia savo marškinėlių kolekcijas. Shaltmira myli ir randa kalbą su visais, ją galima sutikti netgi mokyklose kalbant apie karjerą ir gyvenimą.

Shaltmira yra moteris karė, amazonė, Žalčių Karalienė. Lieuvoje Shaltmirą labiausiai išgarsino jos perpiešta Lietuvos Vyčio versija, Shaltmiros Herbas - Vytė. Shaltmiros menas yra nenuspėjamas ir provokuojantis, skatinantis apmąstyti esamus socialinius įvykius, bei susimąstyti apie gilesnes gyvenimo prasmes. Ji yra tarsi kometa, sukanti ratus aplink pasaulį ir nešanti šviesą į tamsiausius pasąmonės klodus. Shaltmiros menas yra daugiasluoksnis, multikultūrinis, drąsus ir su niekuo nesumaišomas. Tai paties gyvenimo šokis, įtraukiantis ir hipnotizuojantis.

Niekas nežino, koks bus kitas Shaltmiros žingsnis, tad visi nekantriai seka jos socialinių medijų paskyras, akylai stebėdami Shaltmiros ABRACADABRA!

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

*Crickets* Sign in to add a comment.