Olena Zanichkovska on Flow

Hosted at Копальня кави

part of a series on Flow

About the speaker

Співзасновниця та директорка з продуктової стратегії та маркетингу агенства цифрового дизайну The Gradient. Більше 15 років в ІТ, обіймала такі посади, як керівниця веб департаменту компанії ELEKS, Senior Engineering manager в компанії GlobalLogic, керівниця напряму Digital в компанії ELEKS та Business Development Director у Perfectial. Мати 2-х чудових дітей. Людина, яка має Великі Цілі. :)

Additional details

У вас одинадцять нових сповіщень. Три пропущених дзвінки. Дві позначки у інстаграмі. Сповіщення про зустріч о 12:00… З кожним разом нам все важче вирватись із цифрового світу і піддатись плину “тут і зараз”, сфокусуватись на чомусь одному та повністю віддатись улюбленому заняттю.

Вчений та психолог Міхай Чіксентміхай вважає, що люди найщасливіші тоді, коли вони у стані потоку - повного поглинання діяльністю, коли все інше відступає на задній план і людина втрачає відчуття часу. Про це відчуття і поговоримо з нашою наступною гостею Оленою Занічковською, співзасновницею діджитал-агенції The Gradient.

З Оленою будемо говорити про те, як знаходити стан потоку у різних ролях - власниці бізнесу, мами, дружини, колеги і т.д.; як балансувати і знаходити час для себе (спойлер: ви завжди будете чимось жертвувати, буде купа проблем і ресурсних втрат), бо дуже часто стан потоку це про плисти проти течії; та як будувати середовище для інших, де люди можуть почувати себе так комфортно як риба у воді.

Ось як виглядатиме наша подія:

 • 8:00 - 8:30 - реєстрація
 • 8:30 - 8:50 - нетворкінг
 • 8:50 - 9:00 - вступ+привітання
 • 9:00 - 9:40 - розмова з Оленою
 • 9:40 - 9:50 - завершення

   А для вас - невеличке домашнє завдання перед зустріччю: пригадайте, коли ви востаннє перебували у стані повного занурення і приносьте ці спогади на наш ранковий нетворкінг.

   Партнери події: Копальня кави, Книжковий ЛЕВ, БОЇМ. Гастромандри, Супкультура (Героїв УПА), Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Кондитерська Ром.

   Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.