Jesteś dla siebie najlepszą inspiracją.

Andrzej Chomski podzielił się z nami swoją osobistą historią w drodze do mistrzostwa w dziedzinie projektowania. Zachęcił, aby poszukując własnego stylu, własnej drogi zawodowej słuchać przede wszystkim samego siebie. Bo jesteśmy swoją najlepszą inspiracją.

About the speaker

Architekt należący do światowej klasy mistrzowskiej w projektowaniu nowoczesnej i minimalistycznej architektury wnętrz, a także architektury kubaturowej. Posiada także ogromne, 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu ultra-realistycznych wizualizacji 3d. Jako pasję traktuje fotografię architektury i wnętrz, którą także wykonuje na rynku komercyjnym. Jest zaangażowany w różnych dziedzinach projektów wnętrz i architektury, a jego prace można znaleźć w krajach takich jak Polska, Anglia oraz Australia, gdzie dostarcza w swoich projektach nowoczesność, świeżość i prostotę projektowanych wnętrz, obiektów, mebli, a także osiąga najwyższe standardy w produkcji wizualizacji architektonicznych i produktowych.

Obecnie jest także częścią zespołu Spaceplan, w którym odpowiada za opracowywanie i rozwijanie przestrzeni biurowych poprzez dążenie do poprawy środowiska pracy.

Andrzej: “Jako projektanci często wymaga się od nas, by w chwili podania tematu ukazali rozwiązanie lub ideę naszego projektu. Zatem, pomysły i inspiracje czerpiemy z gazet i pozostałych mediów „masowego przekazu” jako, że jest to najszybsza i najłatwiejsza droga. Niestety pod pojęciem szybkości i najłatwiejszej drogi pozyskania inspiracji sami stajemy się „Masą” czyli jesteśmy tacy sami lub identyczni jak reszta projektantów. Skąd więc czerpać inspiracje i siły do dalszego działania? Właśnie na to pytanie będę starał się odpowiedzieć podczas spotkania.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.