Markiyan Prokhasko on End

July 26, 8:30am - 10:00am EEST. Hosted at Простір

part of a series on End


Local partners

Additional details

Ми звикли, що потрібно мати мрію, щоб життя було чогось варте. Мрію варто перетворити у план та робити все, щоб її досягнути. Але ми рідко думаємо про те, що буде потім? Коли здійснюється та сама велика мрія - що далі?

Поміркуємо про це на нашій липневій зустрічі CreativeMornings/Lviv з Маркіяном Прохаськом, журналістом, письменником, мрійником. Маркіян здійснив свою мрію, зробив те, що далеко не кожен зробить у своєму житті - побував у Антарктиді (яке співпадіння до теми END, край світу:), а тепер пише про це книгу. Ми поговоримо з Маркіяном про те, як дозволити собі почути голос своєї мрії; як дістатись найпівденнішого материка і які дива там очікують; яким є відчуття здійснення мрії і “перезавантеження” оновленого себе та багато іншого.

Отже, чекаємо на вас 26 липня о 08.00 у Просторі (Парк культури).

Наша подія складається з двох частин - організований нетворкінг для знайомства з іншими учасниками події та розмова зі спікером на тему місяця.

Ось як виглядає розклад:

 • 8:00 - 8:30 - реєстрація
 • 8:30 - 8:50 - нетворкінг від Сашка з “Боїмів”
 • 8:50 - 9:00 - вступ+привітання
 • 9:00 - 9:40 - розмова з Маркіяном
 • 9:40 - 9:50 - завершення

   Партнери події: Простір, Книжковий ЛЕВ, БОЇМ. Гастромандри, Супкультура, Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Кондитерська Ром, Tech.prod (звук).

   Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.