What could you do to calm yourself down and make anxiety go away

About the speaker

Mano naivus noras padėti žmonėms atvedė iki medicinos. Kai susiaurinau savo norą - atsirado psichoterapija. Rinkdamasis galvojau, kad padėsiu kitiems, nors tikriausiai pasąmoningai norėjau padėti sau. Tai supratus pasidarė lengviau, nes į darbą pradėjau žiūrėti atsakingiau ir atrastas noras būti geriausiu nebėra priešas. Nuo mokyklos noras tobulėti buvo akstinas turėti ne vieną, o bent kelias mėgstamas sritis. Kaip ir šiuo metu - derinu mediciną ir psichoterapiją.

Su Dainiumi kalbėsime apie nerimą, kuris dažniausiai kyla galvojant apie darbą. Norėtųsi keisti karjeros kryptį? Gal darbovietę? O gal jau kelis mėnesius ar metus svarstai galimybę freelancinti? Kažkas viduj vis neleidžia taip lengvai priimti sprendimo. Tas kažkas greičiausiai vardu nerimas.

Dainius trumpai supažindins su ponu nerimu ir kaip jis gali pasireikšti ir pažadėjo duoti kelis patarimus, kaip galima su tuo kovoti.

“Kelis kartus per dieną mūsų organizmas mums siunčia keistus signalus. Dažniausiai jie verčia sunerimti, kartais imtis veiksmų, o kartais netgi panikuoti. Tai yra kasdieninės gyvenimo kokybės blogėjimo šaltinis. Mūsų kūnas išmokytas mus įspėti apie pavojų taip, kad mes tikrai galėtume jo išvengti.”

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

*Crickets* Sign in to add a comment.