The smallest mistake is an inspiration, you just need to look at it the right way.

Dyrektor Teatru Muzycznego Capitol, aktor, miłośnik astrofizyki. Wolny czas lubi spędzać na działce. Jego ulubionymi narzędziami, poza grabiami ogrodniczymi, są excel i fortepian. Mogłoby się wydawać, że to bardzo nietypowe połączenie nie ma żadnego sensu. Według Konrada Imieli właśnie takie zestawienia wyrywają nas ze strefy komfortu tworząc chaos, a chaos to przecież nieskończona ilość możliwości.

About the speaker

Reżyseruje spektakle, gra i śpiewa na scenie, pisze piosenki i scenariusze, a od 2006 roku jest Dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W piątek 21 września o godz. 9.00 Konrad Imiela wystąpi w nowej dla siebie roli. Nie będzie to jednak następny spektakl w repertuarze teatru, a kolejne z globalnych spotkań CreativeMornings podczas którego aktor i reżyser zmierzy się z tematem Chaosu.

Konrad Imiela od 12 lat kieruje teatrem jako dyrektor naczelny i artystyczny. Wcześniej, jako aktor grał w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze K2, warszawskiej Romie czy Capitolu, w którym debiutował w 2002 roku w przedstawieniu ,,Opera za trzy grosze”. Szerszej telewizyjnej publiczności stał się znany dzięki rolom w filmach (m.in. Quo vadis, W pustyni i w puszczy), serialach (Życie jak poker, Na dobre i na złe, Pierwsza miłość) i Teatrze Telewizji (Kartoteka rozrzucona, Gry operacyjne). Wiele osób pamięta go jako prowadzącego telewizyjny program dla dzieci i młodzieży „Truskawkowe Studio”. Ma na koncie kilkadziesiąt ról, kilkanaście wyreżyserowanych spektakli, dwie solowe płyty i wiele spotkań z publicznością.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.