Andrew Demchuk on Game

Hosted at Центр Шептицького

part of a series on Game


Local partners

Additional details

“Життя - це гра”, - можна почути від людей, коли ті бавляться у філософів:) Цікаво, що ми інколи забуваємо, що в цій грі ми самі встановлюємо правила і задаємо хід. Дуже певні життєві обставини, особливо якщо говорити про проблеми зі здоров’ям, стають важким тягарем, якого нам хочеться позбутись. Але зазвичай, як тільки ми змінюємо своє ставлення і знаходимо заняття, яке нам до душі, ми перемикаємо свою увагу, ми змінюємо правила гри, і відчуваємо справжній кайф від життя. Це вже маленька перемога, яка стає лише першою сходинкою на вершину нашого Евересту мрій і життєвих цілей.

Наш ранковий гість - Андрій Демчук, параолімпійський чемпіон з фехтування і краще за нього цю тему напевне ніхто не розкриє, адже спортивні ігри - це важлива частина його життя, більше того, він знає, що таке здобувати перемогу не лише у олімпіадах, але й брати гору над своєю хворобою.

Про життєву історію Андрія, виклики і звивистий шлях до перемог, про силу волі, відсутність почуття жалю до себе і про те, що нас загартовує і робить сміливішими.

Наш “розпорядок”:) ранку:

  • 8:00 - 8:30 - реєстрація
  • 8:30 - 9:10 - розмова з Андрієм Демчуком
  • 9:10 - 9:30 - знайомства
  • 9:30 - 9:45 - завершення і теплі обійми

    Реєстрація на подію є обов'язковою.