Agrafka on Symmetry

February 22, 8:30am - 10:00am EET. Hosted at Копальня кави

part of a series on Symmetry

Local partners

Additional details

Глобальна спільнота #CreativeMornings у лютому говорить на тему symmetry (симетрія). Ми запросили розкрити цю тему Роману Романишин та Андрія Лесіва — одних з найбільш популярних ілюстраторів в Україні та за кордоном, засновників творчої майстерні «Аґрафка», які вже понад 10 років привозять в Україну головні світові нагороди книжкового дизайну. Якщо ви трохи книжковий любитель, то є велика ймовірність, що ви тримали у руках їхні роботи - “Війна, що змінила Рондо”, “Голосно, тихо, пошепки”, “Прощавай, зброє” Ернеста Гемінґвея, “Шептицький від А до Я”, “П'ятикнижжя” Грицька Чубая та інші роботи.

Симетрія. Щось, що дарує відчуття пропорції, гармонії, балансу, рівноваги. Виявляється, що симетрія не лише архітектурний і математичний термін, але симетрія існує і у стосунках, і навіть у визначенні привабливості.

З Романою та Андрієм поговоримо про симетрію їх творчості (творю для себе чи працюю на замовлення?), про симетрію ідей (цікаво мені реалізувати ідею і водночас ця ідея потрібна іншим), про симетрію взаємин та передумови досягнення порозуміння. Про це та інше поговоримо 22/02 о 08:30 у Львівській копальні кави.

Наша подія складається з двох частин - організований нетворкінг для знайомства з іншими учасниками події та спілкування з спікерами.

Ось як все виглядає розклад:

  • 8:00 - 8:30 - реєстрація
  • 8:30 - 8:50 - нетворкінг
  • 8:50 - 9:00 - вступ + привітання
  • 9:00 - 9:30 - розмова із Романою та Андрієм
  • 9:30 - 9:45 - завершення
      p.s. Реєстрація є обов'язковою.