About

درباره‌ی رویداد صبح خلاق تهران

رویداد صبح خلاق از سال ۲۰۰۸ توسط تینا راس اِیزنبرگ طراح سوئیسی پایه‌گذاری شد. رویدادی که ساختار بسیار ساده‌ای دارد. صرف یک صبحانه مختصر و شنیدن یک سخنرانی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه‌ای به صورت رایگان در جمعه هر ماه.
این رویداد در تهران در آخرین جمعه هر ماه میلادی با حضور یک سخنران که پیرامون موضوع (تم) جهانی سخنرانی می‌کند، برگزار می‌شود و جوانان با استعداد، افراد خلاق، هنرمندان، فعالان اجتماعی، سرمایه‌گذاران و … مخاطب این رویداد هستند. افراد می‌توانند با ثبت‌نام، به صورت رایگان در این رویداد شرکت نموده و ضمن صرف صبحانه و استفاده از سخنرانی، با افراد خلاق جامعه خود بیشتر آشنا شده و زمینه‌های مختلف همکاری و ارتباطات بیشتر را از طریق شبکه‌سازی فراهم کنند.
این رویداد از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ در تهران توسط تیمی فعال و خلاق به سرپرستی عباد غفوری شروع به کار کرده است و در آخرین جمعه هر ماه میلادی در حال برگزاری است.
حضور در این رویداد برای همه افراد رایگان است و افراد قادر هستند از طریق ثبت‌نام، صندلی خود را رزرو کنند.
ثبت نام در رویداد به صورت آنلاین و فقط از طریق وب‌سایت جهانی رویداد میسر است. غالباً ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه یا چهارشنبه قبل از برگزاری، امکان ثبت نام در وب‌سایت میسر می‌شود.
آموزش ثبت‌نام در وب‌سایت جهانی و رزرو صندلی در رویداد به صورت فارسی در وب‌سایت ایرانی رویداد در این لینک به صورت تصویری قرار گرفته است.

Team