پا گذاشتن به سوی ناشناخته ها میتواند ترسناک و خطرناک باشد. شما به اطراف حرکت می کنید و به این فکر می کنید که آیا دارید راه درست را طی می کنید و می خواهید بدانید قرار است چه اتفاقی بیوفتد.

گمراه بودن ترکیبی از احتمال و دو به شک بودن است؛ یک بهانه است برای یک قدم نزدیک تر شدن  به زندگی کامل‌. چیزی که شما با آن احساس راحتی می کردید ممکن است دیگر در آن زندگی نباشد، اما یک موقعیت عالی برای ارتباط برقرار کردن دوباره با خود و در آغوش گرفتنِ اکتشاف است.

در میان این لحظات، به فانوس درون‌تان نگاه کنید و به مسیری که شما را هدایت می کند خوب دقت کنید. فانوس شما نوری است که درون شما می درخشد، یک راهنمای ساخته شده از ارزش ها، رویاها و اولویت‌های شماست.

اِنِیس نین، مقاله‌نویس، آن را به بهترین نحو نوشته است: «ناشناخته ها قطب نمای من بودند. ناشناخته ها دانش نامه من بودند. بی نام و نشان ها علم و پیشرفت من بودند.»

نور خودتان را بتابانید. کمک بخواهید و فکر این که باید یک انتخاب بی نقص انجام دهید را رها کنید. شاید احساس کنید که گم شده‌اید، اما تنها نیستید.

دوستان ما در میلوواکی بحث و گفتگو در رابطه با گمراهی را برای این ماه انتخاب کردند و ملیسا لی جانسون تم آن را طراحی کرده است.

رویداد بعدی ما، این جمعه، 24آبان‌ماه، در  پردیس سینمایی اصفهان سیتی‌سنتر، خواهد بود.