یک صبح جمعه، یک صبحانه‌ی رایگان و یک سخنرانی الهام‌بخش؛ کوتاه‌ترین تعریف ممکن هست برای یک رویداد بین‌المللی که ۱۱مین سال از شروع‌ش رو پشت سر می‌گذاره. در سال ۲۰۰۸، بلاگر سوئیسی، تینا راس ایزنبرگ، وقتی اولین رویدادهای صبح خلاق در شهر نیویورک رو برگزار می‌کرد، احتمالا فکرش رو هم نمی‌کرد که در چنین روزهایی در ۲۰۵ شهر دنیا، مردم یک صبح جمعه در ماه رو به سبکی بگذرونن که اون ابداع کرده بود.

در صبح خلاق، یک شبکه از آدم‌های خلاق‌شهر - و همه‌ی آدم‌ها خلاق‌اند - در کنار هم جمع می‌شن و ماموریت، ایجاد تغییر مثبت در خودمون و اجتماع پیرامون‌مون هست. صبح خلاق بستری‌ برای نزدیک شدن ما به هم، برای پیوند خلاقیت‌های محلی و جهانی کردن این خلاقیت‌هاست.

یک جمعه در ماه، از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰، به مدت ۳ ساعت، سحرخیز می‌شیم، صبحانه می‌خوریم و در یک فضای مثبت و صمیمانه، به ایده‌های هم گوش می‌دیم. سخنران؟ صبح خلاق برای هر ماه یک موضوع شگفت‌انگیز داره که بین همه‌ی شهرها مشترک‌ـه. و ما در هر ماه راجع به اون موضوع صحبت می‌کنیم.

در صبح خلاق ما به آزادی و رایگان بودن رویداد پایبندیم. هرکسی با هر جایگاهی در اجتماع می‌تونه در این رویداد شرکت کنه و برای شرکت در رویداد، هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شه. ما اسپانسرهای دوست‌داشتنی‌ای داریم که هزینه‌های رویداد رو تامین می‌کنن.

ما رو به دوستان‌تون معرفی کنید؛ منتظر باشید و در رویداد بعدی، ما با هیجان منتظریم تا ببینیم‌تون!